jaroslawklyta@avenatura.pl        +48 510 175 229

Opis artykułu w czasopiśmie DRWAL.

Przyroda zawsze wzbudzała moje zaciekawienie , od wczesnych lat dziecięcych zainteresowanie naturą, wędkarstwem, łowiectwem, leśnictwem systematycznie wzrastało.

Doprowadziło mnie to do miejsca w którym obecnie mieszkam z moja kochaną Natalią i córeczkami Jagódką i Lilianką. Tu w małej wsi, w lesie blisko jeziora poczułem prawdziwe szczęście i ogromną radość. Leśna chata w której mieszkamy ma swoją 300 letnią historię.

To spełnienie moich dziecięcych marzeń, ogromna satysfakcja z możliwości realizacji planów życiowych, które daje mi Szwecja LEŚNA KRAINA.

Postanowiłem podzielić się moim szczęściem na blogu , motywować zachęcić do wiary w swoje marzenia, dążenia do celu, to daje wielką satysfakcje w życiu.

AGUNNARYD to mała Szwedzka wioska w Południowej Smolandii ,20 km na wschód od miasta LJUNGBY .Licząca 600 mieszkańców miejscowość oferuje bliskość natury ,to RAJ dla wędkarzy,myśliwych i przyrodników . Atrakcje takie jak kąpiel w czystym jeziorze , plaża ,kajaki ,kawiarnia ,cisza,spokój tu poczujesz się naprawdę szczęśliwy . WÄLKOMMEN!!! Dla tych którzy nie wiedzą AGUNNARYD znane jest na całym świecie .Założyciel firmy IKEA urodził się właśnie tu ,od jego imienia Ingvar Kamprad i nazwy miejscowości Elmtaryd Agunaryd pochodzi nazwa IKEA.

Piękno otaczającej nas przyrody.

O mnie i o leśnym życiu

Ekscytujące piękno dzikiej natury.

 

Życie w Szwecji to wielka przygoda. Pełna pasji i energii. Wypełniona łowiectwem, wędkarstwem, zbieractwem i rękodziełnictwem.

 

Można się nią cieszyć godzinami. Warto o niej mówić i zarażać tą pasją innych.

 

Jarosław Klyta

Odwiedź nas

Skontaktuj się z nami

e-mail: jaroslawklyta@avenatura.pl

tel.: +48 510 175 229

Agunnaryd

Szwecja

Strona www stworzona przez studio reklamowe: Prottivo.pl

 

 

 

Kontakt

e-mail: jaroslawklyta@avenatura.pl

tel.: +48 510 175 229 

Agunnaryd

Szwecja